niedziela, 6 listopada 2011

the beginning

Jestem cookie. Już nawet nie pamiętam, dlaczego. Od zawsze wszyscy tak do mnie mówią, i tak będę przedstawiać się na blogu. Mieszkam w Krakowie, chociaż preferowałabym Nowy Jork, czy chociażby Warszawę. Uwielbiam duże miasta: natłok dźwięków, tłum ludzi i uczucie, że nic mnie nie omija, bo to właśnie tutaj tak dużo się dzieje. Ale do mojego miasta jestem bardzo przywiązana, jak chyba każdy do swojego miejsca na ziemi. Kraków jest klimatyczny. Przeszkadza mi tylko jego zacofanie (najbardziej brak metra!).
Jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu jest muzyka. Śpiewam w każdej wolnej chwili, bez przerwy mam słuchawki w uszach. Ciężko mi przeżyć tydzień bez kupienia jakiejś nowej płyty. No i marzę o własnym zespole, chociaż niestety na razie na marzeniach się kończy.
Lubię fotografię, uwielbiam czytać książki. I chciałabym to wszystko tutaj opisywać. Moje muzyczne i lekturowe odkrycia, wszystkie moje pasje. Nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu bloga, więc krytykę przyjmę bez urazy.
Wracam niedługo.

1 komentarz:

  1. Witam i życzę miłego blogowania:) mamy podobne zainteresowania.
    Dziękuję za odwiedziny i obserwuję.

    OdpowiedzUsuń